Post Top Ad


BASCHET | Tânărul român U23 Ionuț Berceanu se alătură echipei noastre în acest sezonEste posibil ca imaginea să conţină: 1 persoană, text


Bun venit, Ionuț Berceanu! 
 Tânărul român U23 Ionuț Berceanu se alătură echipei noastre în acest sezon, după ce pe ultimele două le-a petrecut la Craiova.
 


"Mă bucur sa mă alătur proiectului Dinamo Știința deoarece am avut ocazia să constat atât nivelul ridicat de profesionalism al tuturor celor implicați, precum și modul în care obținerea de rezultate cât mai bune și atingerea obiectivelor s-au îmbinat cu promovarea jucătorilor tineri. Consider că transferul la Dinamo Știința este o oportunitate foarte bună pentru mine de dezvoltare ca jucător și îmi voi da toată silința pentru a ajuta echipa să-și atingă obiectivele în acest sezon."


💪 Let's do this! All together! 
Comentarii